Czy można sobie wyobrazić lepszą nawigację turystyczną po Bieszczadach niż nasz portal? Nie wierzysz? No to zapraszamy do wspólnego planowania i zwiedzania. Baza stron, które zgromadziliśmy dla amatorów gór takich jak ty lub tych, którzy dopiero połkną tego bakcyla, to najlepszy przewodnik po tym niezwykle malowniczym regionie Polski. Jeśli więc kochasz górską turystykę, to tutaj z pewnością znajdziesz wszelkie najważniejsze i praktyczne informacje. Do tego sprawdzone i solidnie opracowane oraz na bieżąco uzupełniane.

Krok pierwszy to oczywiście znalezienie odpowiedniego zakwaterowania. Służymy więc pomocą. Pierwsza podpowiedź to ogólna kategoria „Sport i turystyka”. Po kliknięciu na nią pojawiają się już konkretne zakładki tematyczne. Masz więc do wyboru agroturystykę, apartamenty, hotele, kwatery prywatne, pensjonaty i hostele. A może wolisz ośrodek SPA? Na podstawie tego wykazu adresów noclegowych oraz warunków i wyżywienia, jakie oferują poszczególne obiekty turystyczne, dopasujesz najlepszą dla siebie formę pobytu.

Jeśli ponadto szukasz inspiracji, aby z pomysłem zaplanować swój pobyt w Bieszczadach to polecamy zakładki „Wypoczynek czynny (aktywny)” lub bardziej konkretniej: „Rowery, kolarstwo” lub „Sprzęt sportowy”. Dzięki prostej w obsłudze wyszukiwarce bez problemu również zapoznasz się ze wszystkimi szlakami turystycznymi, którymi wędrując można poznać uroki tych gór. Dowiesz się też jakiej ciekawostki nie można przegapić albo gdzie możesz zaplanować postój.

No to chyba już wszystko zaplanowane? Nasz portal najlepiej dodaj do zakładki z ulubionymi stronami (z pewnością będzie przydatny przy planowaniu kolejnego wypadu!), a sam zabieraj się za pakowanie!